Logo: GOPS Lubawa

Jesień w Mortęgach

  • Opublikowane: 2023-11-02 13:29:22
  • Autor: Karolina Jaskulska, wychowawca
  • drukuj
Ostatnie tygodnie w Placówce Wsparcia Dziennego w Mortęgach upłynęły pod znakiem nowych postanowień w kolejnym roku szkolnym. Powstał nowy regulamin obowiązujący w grupie, a nowe zasady skupiają się na włączeniu wspólnego odrabiania lekcji. Jest to świetna okazja nie tylko do utrwalenia wiadomości, ale jest również świetnym sprawdzianem koleżeńskiej pomocy.
Ponadto celem zajęć był aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu kiedy tylko aura na to pozwalała, dlatego nie brakowało wspólnych spacerów oraz ćwiczeń na siłowni zewnętrznej czy integracji na placu zabaw. W trakcie zajęć staraliśmy się sprawdzić nasze zmysły oraz polegać wyłącznie na wyobraźni. Dzieci lubią również spędzać czas na grze w karty, podczas której muszą współpracować z koleżanką/ kolegą z grupy oraz bacznie obserwować innych uczestników zabawy. Nie brakuje również gier w państwa miasta, kalambury czy ’’podaj dalej”. Prym wiodą zajęcia kulinarne, podczas których uczestnicy próbują swoich sił podczas przygotowywania potraw czy deserów.
Z okazji Dnia Chłopaka żeńska część załogi przygotowała małe upominki dla chłopców, dzięki którym podczas zajęć nie brakuje dowcipów i komicznych sytuacji.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

23Galeria zdjęć: Jesień w Mortęgach

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry
Wtyczka Facebook