Logo: GOPS Lubawa

Aktywnie w Rakowicach

  • Opublikowane: 2017-04-20 09:19:11
  • Autor: Karolina Jaskulska, wychowawca
  • drukuj
Ostatnie tygodnie pozwoliły nam aktywnie spędzać czas na dworze. Od czasu kiedy pożegnaliśmy zimę, paląc Marzannę próbujemy swoich sił podczas gry w badmintona, mini hokeja czy dwa ognie. Jeździmy na deskorolkach, bawimy się w podchody i spacerujemy.
Szukaliśmy też w ogródkach pierwszych oznak wiosny. Kiedy nadchodzą deszczowe dni spędzamy je najczęściej w kuchni na zajęciach kulinarnych. Naszą salę ozdobiły również wiosenne motywy. Na pólkach stoją pachnące, własnoręcznie wykonane świeczniki z soli morskiej. Wiosna przyniosła również ze sobą odnowione przez nas doniczki, w których posadziliśmy nowe kwiaty.Wymyśliliśmy także nową zabawę ruchową „Miecze”, pozwalającą wykorzystać zmysł słuchu, umiejętność koncentracji i orientację w przestrzeni. Wszystkie elementy niezbędne do zabawy sporządziliśmy sami z wykorzystaniem makulatury. Pierwszy raz malowaliśmy wiosenne obrazy za pomocą rosnących farb, co bardzo podobało się dzieciom zarówno starszym jak i młodszym.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

35Galeria zdjęć: Aktywnie w Rakowicach

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

30.05.2018 r. - Poradnictwo psychologiczne w ramach Punktu Pomocy Rodzinie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Lubawa, Fijewo 73,...
do góry