Logo: GOPS Lubawa

Ferie pełne energii i aktywności twórczej

  • Opublikowane: 2018-02-14 13:44:27
  • Autor: Karolina Gucejt, wychowawca
  • drukuj
Styczeń przyniósł uczestnikom Świetlicy Środowiskowej w Szczepankowie wiele atrakcji. Najważniejszym wydarzeniem była Choinka połączona wraz z Dniem Babci i Dziadka zorganizowana przez Panią Sołtys oraz Radę Sołecką.
Podczas imprezy dzieci ze Świetlicy wystąpiły w przedstawieniu jasełkowym oraz złożyły życzenia dla wszystkich dziadków, którzy to zostali obdarowani m.in. drobnymi upominkami samodzielnie wykonanymi przez uczestników PWD. Jedną z głównych atrakcji była wizyta Świętego Mikołaja. Podczas imprezy zorganizowane zostały również różne konkurencje, w których brały udział zarówno dzieci jak i starsze pokolenie. Uczestnicy mieli możliwość wykazać się między innymi w tańcu oraz konkurencjach i zabawach integracyjnych (między innymi „Krzesełka”, „Kareta” czy też rozpakowanie prezentu w rękawicach kucharskich).
Natomiast podczas zajęć w placówce dzieci chętnie brały udział przede wszystkim w zajęciach techniczno-plastycznych. Uczestnicy wykonali między innymi zakładki do książek, dzieła wykonane z patyków i gliny, rysunki tematyczne (m.in. z okazji Dnia Niedźwiadka) oraz laurki dla Dziadków. Styczeń to również okres aktywności uczestników w zajęciach kulinarnych, sportowych oraz zabawach integracyjnych.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

34Galeria zdjęć: Ferie pełne energii i aktywności twórczej

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry