Logo: GOPS Lubawa

Ferie pełne wrażeń w Prątnicy!

  • Opublikowane: 2018-02-08 14:10:18
  • Autor: Arleta Sternicka, wychowawca
  • drukuj
Dla uczestników Placówki Wsparcia Dziennego w Prątnicy ferie to czas zabaw na świeżym powietrzu, czas poznawania nowych rzeczy i zabawy w rytmie disco. Hitem okazał się wyjazd na kręgle i pizzę do Lubawy oraz zimowe nocowanie.  
Podczas tych dwóch tygodni dzieci chętnie korzystały z uroków pięknej zimy oraz uczestniczyły w licznych zajęciach sportowych i plastycznych. Najbardziej podobało im się tworzenie prac z farby, która w mikrofali rosła. Powstały niesamowite trójwymiarowe dzieła. Dzieci przygotowały także piękne świeczniki dla swoich kochanych dziadków. Ważnym wydarzeniem było zimowe nocowanie. Po przygotowaniu sali odbył się konkurs kulinarny „Master Szef” pod okiem słynnego jury, m.in. Pani Magdy Gessler. Uczestnicy przygotowali pyszną pizzę, kanapki, tortille oraz murzynka z mikrofali. Było bardzo dużo chętnych do degustacji i bardzo ciężko było wyłonić zwycięzcę, dlatego wszyscy otrzymali przybory kuchenne.
Kolejnym etapem były zabawne konkurencje: rzucanie do garnka, rzut ołówkiem do słoika i oczywiście mafia. Następie były wspólne tańce i oglądanie filmów. Wiele emocji zapewnił również wyjazd na kręgle i pizzę do Lubawy. Dla niektórych było to całkiem nowe doświadczenie. Zabawa była wspaniała, a wspólny pobyt w pizzerii bardzo przyjemny.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

39Galeria zdjęć: Ferie pełne wrażeń w Prątnicy!

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry