Logo: GOPS Lubawa

DEKANALNO-GMINNE DNI RODZINY W LIPACH

  • Opublikowane: 2024-06-11 14:54:25
  • Autor: Karolina Czyżewska, konsultant
  • drukuj
W niedzielne popołudnie 9 czerwca po II Marszu dla Życia i Rodziny odbył się Dekanalno-Gminny Piknik Rodzinny organizowany w ramach XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Piękna pogoda oraz zaplanowane atrakcje zgromadziły wiele rodzin.
Uczestnicy pikniku mogli wziąć udział w licznych animacjach przygotowanych przez animatorów. Zarówno dorośli i dzieci aktywnie uczestniczyli w przeprowadzanych zabawach. Ponadto na scenie zobaczyć było można występy grupy „Sówki” z Akademickiego Zespołu Placówek Wychowawczych w Fijewie, klasy III ze Szkoły Podstawowej w Tuszewie oraz zespół muzyczny ze Szkoły Podstawowej w Lubawie.
Dla najmłodszych uczestników Pikniku przygotowany został Kącik Animacyjny, w którym na dzieci czekały kolorowanki, balony, klocki, farby, zabawy ruchowe oraz słodkości. Smaczne jedzenie zostało przygotowane przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Byszwałdu, Wałdyk i Omula, lody i watę cukrową serwowało Bistro Ratuszowa, a na wspólne grillowanie zapraszali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Tuszewa.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

21Galeria zdjęć: GMINNO-DEKANALNE DNI RODZINY W LIPACH

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry
Wtyczka Facebook