Logo: GOPS Lubawa

Piknik Rodzinny w Szczepankowie

  • Opublikowane: 2024-06-07 10:08:46
  • Autor: Karolina Małkowska, wychowawca
  • drukuj
W ramach obchodów XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny, 2 czerwca na boisku przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczepankowie, odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.
Wszystkich uczestników przywitał Sołtys wsi Przemysław Karpiński, który oficjalnie otworzył imprezę. Nasępnie głos zabrały dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego w Szczepankowie. Przygotowały one piosenki oraz tańce, które zostały nagrodzone oklaskami.
Póżniej przyszedł czas na konkursy, w których udział brali młodsi i starsi. Można było pojeździć na nartach, skakać w workach, rzucać do celu, tańczyć z dziećmi, czy też poszukać domku dla swojej rodziny. To tylko niektóre z zabaw, które czekały na przybyłych gości.
Podczas pikniku wszyscy  mogli posilić się w bufecie, który został zorganizowany przez KGW Szczepankowo, OSP z naszej wsi oraz Radę Sołecką. Serwowane były kiełbaski z grila, pajdy ze smalcem, frytki, gofry, popcoprn, rogaliki drożdżowe oraz napoje. Oprócz tego na wszystkie dzieci czekały lody.
Całej zabawie towarzyszyła muzyka, a innymi atrakcjami tegorocznego pikniku były m.in. dmuchane zjezdżalnie, malowanie twarzy, przejazd wozem strażackim, pokaz motorów, możliwość obejrzenia radiowozu, pogadanka na temat pracy strażaka.
 
Organizatorzy dziękują sponsorom i wszystkim, którzy włożyli swój wkład w organizację tegorocznego pikniku.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

53Galeria zdjęć: Piknik Rodzinny w Szczepankowie

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacjąKalendarium wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

do góry
Wtyczka Facebook